strona główna Załatwianie Spraw w Kuratorium Oświaty Delegatury JEDNOSTKI SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO


 

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia z kodowania

2017-03-08
Szanowni Państwo,
Dyrektorzy i Nauczyciele przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów,


Kuratorium Oświaty w Olsztynie oraz Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie zapraszają:


  • nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjów na szkolenie „Poniedziałek z Baltiem – nauka kodowania dla nauczycieli”, numer formy I-160 (5 godzin dydaktycznych). Zajęcia odbędą się  27 marca w poniedziałek w godz. 14.00-17.30. Zajęcia będą prowadzać konsultanci W-M ODN w Olsztynie: Leszek Kalinowski, Janusz Brojek.

  • nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów na szkolenie „Wtorek z mistrzami kodowania”, numer formy I-161 (5 godzin dydaktycznych). Zajęcia będą prowadzone w następujących terminach 21 i 28 marca oraz 11 i 25 kwietnia we wtorki w godz. 15.00-18.30. Zajęcia będą prowadzać trenerki Mistrzów Kodowania: Karolina Żelazowska, Joanna Ciesielska, Ewa Przybysz.

  • nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów na szkolenie „Poniedziałek ze Scottie Go!”, numer formy I-162 (4 godziny dydaktyczne). Zajęcia będą prowadzone w dwóch terminach 3 i 10 kwietnia w poniedziałek w godz. 14.00-17.30. Zajęcia będą prowadzać konsultanci W-M ODN w Olsztynie: Leszek Kalinowski, Janusz Brojek.

O zakwalifikowaniu na zajęcia w danym terminie będzie decydować kolejność zgłoszeń.


Zajęcia będą odbywały się w siedzibie Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie, ul. Głowackiego 17, sala 214. Jednorazowo możemy gościć 15 nauczycieli.


Zgłoszenia ze strony internetowej W-M ODN w Olsztyniewróć

Fotoreportaże

Wypoczynek i turystyka Bezpieczna i przyjazna szkoła Cyfrowa szkoła System Informacji Oświatowej Biuletyn Informacji Publicznej ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
???? Kuratorium Oświaty w Olsztynie
???Polityka prywatności i cookies

Uwagi, sugestie: Karol Krupa