strona główna Załatwianie Spraw w Kuratorium Oświaty Delegatury JEDNOSTKI SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO


 

Spotkanie W-M Wicekuratora Oświaty z dyrektorami placówek realizujących projekt Szkoła Promująca Zdrowie

2016-09-08
8 września 2016 roku w Przedszkolu Samorządowym Nr 2 w Pasłęku, odbyło się spotkanie Wojciecha Cybulskiego Warmińsko-Mazurskiego Wicekuratora Oświaty z przedstawicielami placówek realizujących projekt „Szkoła Promująca Zdrowie”. Do udziału w przedsięwzięciu zostały zaproszone szkoły i placówki, które od wielu lat realizują działania promujące zdrowie. Gości powitał Burmistrz Pasłęka dr Wiesław Śniecikowski. W trakcie spotkania uczestnicy mieli okazje podzielić się własnymi doświadczeniami i dobrymi praktykami w zakresie promocji zdrowia. Z wielką uwagą wysłuchano także głosu rodziców, którzy zaproponowali nowe formy wspólnego działania.

Podsumowując obrady, Wicekurator docenił zaangażowanie i dotychczasową pracę przedszkoli i placówek oświatowych. Wyraził nadzieję, że spotkanie to zapoczątkuje stałą współpracę. Zauważył, że doświadczenia z realizacji programu mogą być przydatne dla innych środowisk. Dlatego też zaprosił wszystkich uczestników spotkania do udziału w wojewódzkiej konferencji „W poszukiwaniu wartości”.


W spotkaniu reprezentowane były następujące placówki:

Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Pasłęku,
Przedszkole Nr 31 w Elblągu,
Przedszkole Miejskiego Nr 37 w Olsztynie,
Zespół Przedszkolno-Szkolny w Tyrowie,
Przedszkole Miejskie Nr 5 w Olsztynie,
Przedszkole Miejskie „Bajkowy Las” w Tolkmicku,
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczego Nr 2 w Elblągu, 
Bursa Szkolna nr 4 w Elbląguwróć

Fotoreportaże

Wypoczynek i turystyka Bezpieczna i przyjazna szkoła Cyfrowa szkoła System Informacji Oświatowej Biuletyn Informacji Publicznej ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
???? Kuratorium Oświaty w Olsztynie
???Polityka prywatności i cookies

Uwagi, sugestie: Karol Krupa