strona główna Załatwianie Spraw w Kuratorium Oświaty Delegatury JEDNOSTKI SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO


 

Pilotaż – Nauczanie programowania – innowacje i programy autorskie

2017-03-08

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia z kodowania

Szanowni Państwo,
Dyrektorzy i Nauczyciele przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów,

Kuratorium Oświaty w Olsztynie oraz Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie zapraszają: (...)
2017-02-22

Laureaci konkursu europejskiego wyróżnieni przez MEN

Wybitni eTwinnerzy, laureaci Europejskiego Konkursu eTwinning 2016, otrzymali z rąk Ministra Edukacji Narodowej, Anny Zalewskiej, specjalne podziękowania za realizację projektów międzynarodowych i wkład w rozwój edukacji.
2017-02-15

Zaproszenie na konferencję "Informatyka i edukacja - wsparcie nauki programowania w edukacji formalnej"

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konferencję poświęconą szansom i możliwościom wsparcia nauki programowania w edukacji formalnej szkół i placówek województwa warmińsko-mazurskiego.
2017-01-26

VIII Warmińsko-Mazurskie Zespołowe Zawody Programistyczne

Szanowni Państwo,
Uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych serdecznie zapraszamy do udziału w VIII WARMIŃSKO-MAZURSKICH ZESPOŁOWYCH ZAWODACH PROGRAMISTYCZNYCH DLA UCZNIÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH I PONADGIMNAZJALNYCH, które organizuje Katedra Multimediów i Grafiki Komputerowej, Wydział Matematyki i Informatyki, UWM w Olsztynie przy wsparciu Kuratorium Oświaty w Olsztynie.
2017-01-24

Lepsza edukacja - Karta Informacyjna

Szanowni Państwo
Wymiana dobrych praktyk i wiedzy w zakresie edukacji medialnej i programowania oraz doświadczeń z „Pilotażu programowania” – to główne założenia ogólnopolskiej konferencji Lepsza Edukacja, na którą 17 i 18 lutego 2017 r. Urząd Miasta i Gminy we Wrześni i Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni serdecznie zaprasza sympatyków nowoczesnej edukacji, nauczycieli, dyrektorów i przedstawicieli samorządów.
2017-01-17

Dzień Bezpiecznego Internetu 2017


Razem zmieniamy Internet na lepsze
to hasło zbliżającego się Dnia Bezpiecznego Internetu – DBI (Safer Internet Day – SID).
2017-01-17

Ogólnopolski konkurs „Nasz projekt eTwinning 2017”

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji z siedzibą w Warszawie ogłasza ogólnopolski konkurs Nasz projekt eTwinning 2017 skierowany do nauczycieli wszystkich przedmiotów, dyrektorów, bibliotekarzy i innych pracowników pedagogicznych z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych uprawnionych do udziału w programie.
2017-01-17

Warsztaty eTwinning e-Ferie 2017

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do programu eTwinning lub poszerzeniem swojej wiedzy na temat platformy, narzędzi i możliwości oferowanych przez Program zapraszamy na e-Ferie 2017. Organizator eTwinning.pl

Więcej na 
www.etwinning.pl

Fotoreportaże

Wypoczynek i turystyka Bezpieczna i przyjazna szkoła Cyfrowa szkoła System Informacji Oświatowej Biuletyn Informacji Publicznej ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
???? Kuratorium Oświaty w Olsztynie
???Polityka prywatności i cookies

Uwagi, sugestie: Karol Krupa