strona główna Załatwianie Spraw w Kuratorium Oświaty Delegatury JEDNOSTKI SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO


 

Konferencja pt. "Partnerstwo szkół i przedsiębiorstw w kształceniu zawodowym"

2015-10-07


Szanowni Państwo 

Dyrektorzy szkół zawodowych, nauczyciele, przedsiębiorcy
województwa warmińsko-mazurskiego

 
Serdecznie zapraszam osoby zainteresowane kształceniem zawodowym na konferencję dotyczącą współpracy szkół z przedsiębiorcami w zawodach branży meblarsko - drzewnej. Konferencja pt. „Partnerstwo szkół i przedsiębiorstw w kształceniu zawodowym” odbędzie się 16 października 2015 r. w Olsztyńskim Parku Naukowo – Technologicznym w Olsztynie ul. Władysława Trylińskiego 2 bud. BK, w godz. 10.00 – 12.30.

Program konferencji:

1. Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny - wystąpienie Pana Wojciecha Samulowskiego, dyrektora OPN-T.
2. Mapa zawodów – kształcenie zawodowe w branży meblarsko - drzewnej w województwie warmińsko-mazurskim wystąpienie Pani Grażyny Przasnyskiej, Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty.
3. Ten sam cel, ale różne drogi. O możliwościach kształcenia zawodowego w kontekście zapisów podstawy programowej w zawodach- wystąpienie nauczyciela – praktyka.
4. Doradztwo zawodowe w szkole i planowanie kariery zawodowej ucznia - wystąpienie Pani Danuty Oleksiak, konsultanta W-MODN w Elblągu.
5. Teoria, praktyka, oczekiwania – kształcenie zawodowe z perspektywy pracodawców - wystąpienie Pana Jana Szynaki, przedsiębiorcy.
6. Dyskusja.
7. Poczęstunek.


Przewidywany czas spotkania 2,5 godz.


Grażyna Przasnyska
Warmińsko-Mazurski Kurator OświatyZgłoszenia należy przesłać do 13 października br. na adres e-mail: jkonczal@ko.olsztyn.pl


O zakwalifikowaniu się na konferencję decyduje kolejność zgłoszeń. Informację zwrotną otrzymają Państwo pocztą elektroniczną. 


wróć

Fotoreportaże

Wypoczynek i turystyka Bezpieczna i przyjazna szkoła Cyfrowa szkoła System Informacji Oświatowej Biuletyn Informacji Publicznej ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
???? Kuratorium Oświaty w Olsztynie
???Polityka prywatności i cookies

Uwagi, sugestie: Karol Krupa