strona główna Załatwianie Spraw w Kuratorium Oświaty Delegatury JEDNOSTKI SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO


 

Mapa szkół zawodowych

2014-12-08

Państwo
Dyrektorzy publicznych szkół zawodowych dla młodzieży


Uprzejmie informuję, że zgodnie z założeniami Roku Szkoły Zawodowców, Ministerstwo Edukacji Narodowej podjęło działania mające na celu utworzenie do końca marca 2015 r. interaktywnej mapy zawodów i szkół prowadzących kształcenie zawodowe. Dnia 8 grudnia 2014 r. otrzymają Państwo dostęp do stosownej ankiety. Będzie ona dostępna w wersji elektronicznej w strefie dla zalogowanych na stronie Systemu Informacji Oświatowej (dane jak do logowania do SIO).


Ankieta skierowana będzie do publicznych szkół zawodowych dla młodzieży (zasadnicze szkoły zawodowe, technika, szkoły zawodowe specjalne samodzielne albo w zespołach szkół, a także działające w MOW-ach, MOS-ach i SOSW; publiczne tzn. zarówno prowadzone przez jst, jak i inne osoby prawne i fizyczne, czyli ministrów, stowarzyszenia itp.).

Proszę Państwa Dyrektorów o wypełnienie ankiety.

Jednocześnie informuję, iż wizytatorzy Kuratorium Oświaty w Olsztynie odwiedzą Państwa szkoły w celu pozyskania informacji niezbędnych do utworzenia ww. mapy.
 
W załączeniu list Ministra Edukacji Narodowej Joanny Kluzik-Rostkowskiej - ZAŁĄCZNIK
 

Grażyna Przasnyska
Warmińsko-Mazurski
Kurator Oświaty
wróć

Fotoreportaże

Wypoczynek i turystyka Bezpieczna i przyjazna szkoła Cyfrowa szkoła System Informacji Oświatowej Biuletyn Informacji Publicznej ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
???? Kuratorium Oświaty w Olsztynie
???Polityka prywatności i cookies

Uwagi, sugestie: Karol Krupa