strona główna Załatwianie Spraw w Kuratorium Oświaty Delegatury JEDNOSTKI SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO


 

Komunikaty

2017-03-13

Dystrybucja czwartej części podręczników dla klasy II i III w wersji standardowej

Uprzejmie informujemy, że 9 marca 2017 r. rozpoczął się proces dystrybucji czwartej części podręcznika dla klasy II i III w wersji standardowej. Podręczniki będą dostarczane do szkół w dni robocze, tj. od poniedziałku do piątku, za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy, w godzinach 9.00 – 15.00.Najpóźniej do 14 kwietnia br. do szkół powinny dotrzeć czwarte części podręczników dla klasy III (podręcznik do nauczania zintegrowanego i podręcznik do matematyki) oraz zamówione dodruki części czwartej dla klasy II (podręcznik do nauczania zintegrowanego i podręcznik do matematyki).
2017-03-07

Ankieta „Szkoła dla innowatora” dla nauczycieli

Informujemy, że w ramach projektu pt. „Szkoła dla innowatora” realizowanego na zlecenie Ministerstwa Rozwoju RP mającego na celu dokonanie analizy dotyczącej kształcenia kompetencji proinnowacyjnych w szkołach w Polsce i zagranicą prowadzone jest badanie ankietowe wśród polskich nauczycieli.
2017-03-03

Film edukacyjny „Words Matter”

W ramach kampanii przeciwko wadliwym kodom pamięci Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Waszyngtonie przygotowała film edukacyjny pt. „Words Matter”.
2017-03-03

Akcja „Mleko dla Aleppo”

Dzieło Misyjne Archidiecezji Warmińskiej zaprasza szkoły do włączenia się w Akcję Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie pn. „Mleko dla Aleppo”.
2017-03-03

Kampania informacyjna popularyzująca funkcjonowanie numeru 112

Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy rozpoczął w 2016 r. kampanię informacyjną popularyzującą funkcjonowanie numeru alarmowego 112 oraz zasady prawidłowego korzystania z tego numeru.
2017-02-23

44 Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej - Kielce 2017

Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Kielecka organizuje nabór do 44 edycji Festiwalu Harcerskiego, który odbędzie się w dniach 13-23 lipca 2017 roku. 
2017-02-23

Pielgrzymka Maturzystów do Gietrzwałdu

Duszpasterstwo Młodzieży i Archidiecezjalny Dom Rekolekcyjny w Gietrzwałdzie we współpracy z Wydziałem Duszpasterskim i Wydziałem Nauki Katolickiej zapraszają 21 kwietnia 2017 r. młodzież klas maturalnych na Pielgrzymkę Maturzystów do Gietrzwałdu.
2017-02-23

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Po raz kolejny 1 marca br. będziemy obchodzić Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych. Zwracam się do Państwa z prośbą, aby dzień ten uwzględnić w szkolnym kalendarzu wydarzeń. Jednocześnie informuję, że 1 marca w Olsztynie odbędą się obchody Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych. Organizatorem uroczystości jest Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki.
2017-02-21

Impreza sportowo-edukacyjna „Marchewkowe party”

Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Olsztynie wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 4 w Ostródzie zaprasza dzieci ze szkół podstawowych do udziału w imprezie sportowo-edukacyjnej pt. „Marchewkowe party”.

Fotoreportaże

Wypoczynek i turystyka Bezpieczna i przyjazna szkoła Cyfrowa szkoła System Informacji Oświatowej Biuletyn Informacji Publicznej ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
???? Kuratorium Oświaty w Olsztynie
???Polityka prywatności i cookies

Uwagi, sugestie: Karol Krupa