strona główna Załatwianie Spraw w Kuratorium Oświaty Delegatury JEDNOSTKI SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO


 

Konkursy

2016-11-07

I Ogólnopolski Konkurs -„Bliżej pszczół”

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, dostosowując swoja ofertę do potrzeb współczesnego człowieka ogłasza I Ogólnopolski Konkurs „Bliżej pszczół” dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych i maturzystów klas III i IV szkół ponadgimnazjalnych.
2016-10-12

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II dla uczniów gimnazjum

Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty serdecznie zaprasza nauczycieli i uczniów gimnazjów do uczestniczenia w VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II Papież Słowianin, organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty, w porozumieniu z innymi Kuratorami Oświaty w Polsce.
2016-09-20

Ogólnopolski Konkurs Misyjny „Mój Szkolny Kolega z Misji”

Wraz z początkiem roku szkolnego 2016/2017 ruszyła XVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Misyjnego „Mój Szkolny Kolega z Misji”, organizowanego przez Dzieło Pomocy „Ad Gentes” Komisji Episkopatu Polski ds. Misji pod patronatem Anny Zalewskiej, Minister Edukacji Narodowej oraz abp Wojciecha Polaka, Prymasa Polski.
2016-06-15

Konkurs filmowy „Nakręć się na naukę”

Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk w Olsztynie zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa Warmińsko-Mazurskiego do wzięcia udziału w konkursie pn. „Nakręć się na naukę”.
2016-02-19

Ambasador Szkolnej Wynalazczości 2016

Urząd Patentowy RP, Polska Akademia Dzieci zapraszają uczniów w wieku 5-13 lat do wzięcia udziału w konkursie dla małych wynalazców i konstruktorów pt. „Ambasador Szkolnej Wynalazczości”.
2016-01-21

Konkurs Wiedzy o Rodzinie III Edycja – 2016

Kuratorium Oświaty w Olsztynie oraz Wydział Teologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie serdecznie zapraszają uczniów do udziału w III edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Rodzinie.
2015-11-16

XII edycja konkursu „Historia i Kultura Żydów polskich” oraz VIII edycja konkursu „Na wspólnej ziemi”

Fundacja Shalom ogłasza w bieżącym roku szkolnym kolejną, XII edycję konkursu „Historia i Kultura Żydów Polskich” pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.
2015-11-05

Konkurs plastyczny „BUDOWLANKA – SZKOŁA DOBREGO WYBORU”

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Edukacji Budowlanej i Kultury Fizycznej w Grudziądzu oraz Sekcja Szkół Budowlanych przy Polskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej Budownictwa przygotowały konkurs dla uczniów gimnazjum pn. „BUDOWLANKA – SZKOŁĄ DOBREGO WYBORU”.
2015-07-09

Ogólnopolski Konkurs Poetycki O LIŚĆ DĘBU 2015

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział Płock zaprasza do udziału w XXVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Władysława Broniewskiego O LIŚĆ DĘBU.

Fotoreportaże

Wypoczynek i turystyka Bezpieczna i przyjazna szkoła Cyfrowa szkoła System Informacji Oświatowej Biuletyn Informacji Publicznej ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
???? Kuratorium Oświaty w Olsztynie
???Polityka prywatności i cookies

Uwagi, sugestie: Karol Krupa