strona główna Załatwianie Spraw w Kuratorium Oświaty Delegatury JEDNOSTKI SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO


 

Olimpiady

2016-09-16

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna Gimnazjalistów

Polskie Towarzystwo Historyczne, które od przeszło czterdziestu lat jest organizatorem Olimpiady Historycznej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, będzie od bieżącego roku szkolnego organizować również Olimpiadę Historyczną Gimnazjalistów. Wsparcia finansowego przedsięwzięciu udzieliło Ministerstwo Edukacji Narodowej.
2016-09-07

XI Olimpiada o św. Maksymilianie

Już po raz dziesiąty, w roku szkolnym 2016/2017, organizowana jest Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie.
2015-11-06

Ogólnopolska Olimpiada „Myśli Jana Pawła II” – VIII edycja

Podlaski Kurator Oświaty zaprasza uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w VIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady „Myśli Jana Pawła II”. W bieżącym roku szkolnym tematem przewodnim konkursu jest przesłanie Jana Pawła II: „Głoście wartość rodziny…..”.
2015-09-22

XVIII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Żywności

Uniwersytet Przyrodniczy wraz z Zespołem Szkół Przemysłu Spożywczego w Poznaniu organizuje ogólnopolską olimpiadę wiedzy o żywności. W roku szkolnym 2015/2016 Olimpiada obejmuje etap szkolny, okręgowy i ogólnopolski.
2014-10-01

XXVIII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Komitet Główny Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej w roku szkolnym 2014/2015 organizuje XXVIII Olimpiadę Wiedzy Ekonomicznej.
2013-12-13

Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego

Protokół Komisji Egzaminacyjnej - Zawodów Międzyszkolnych Olimpiady Tematycznej "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1914-1950 (...)
2013-12-02

Olimpiada Bibliologiczna i Informatologiczna dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Katedra Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do uczestnictwa w olimpiadzie Bibliologicznej i Informatologicznej.

Szczegółowe informacje:
http://www.olimpiadabii.uni.lodz.pl/ (załącznik)

Fotoreportaże

Wypoczynek i turystyka Bezpieczna i przyjazna szkoła Cyfrowa szkoła System Informacji Oświatowej Biuletyn Informacji Publicznej ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
???? Kuratorium Oświaty w Olsztynie
???Polityka prywatności i cookies

Uwagi, sugestie: Karol Krupa