strona główna Załatwianie Spraw w Kuratorium Oświaty Delegatury JEDNOSTKI SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO


 

Edukacja

2016-08-22

Kursy doskonalenia zawodowego dla nauczycieli języka hiszpańskiego

Informujemy, że szkoła języka hiszpańskiego Colegio Delibes z Salamanki we współpracy z Junta de Castilla y Leon organizuje kursy doskonalenia zawodowego dla aktywnie pracujących nauczycieli języka hiszpańskiego w Polsce.
2016-03-02

Projekt badawczy pt. „Kapitał intelektualny powiatów polskich”

Katedra Badań Rynku i Usług Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu zaprasza nauczycieli oraz dyrektorów szkół i placówek do udziału w projekcie badawczym pt. „Kapitał intelektualny powiatów polskich”.
2016-01-13

Nabór do programów Centrum Edukacji Obywatelskiej

Centrum Edukacji Obywatelskiej prowadzi rekrutację do przedsięwzięć realizowanych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej.
2015-06-08

Ocenianie w szkole - ale o co chodzi?

Zapraszam do udziału w debacie pt. Ocenianie w szkole - ale o co chodzi? Organizatorem spotkania jest Katedra Pedagogiki Ogólnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
2015-02-23

Program edukacji obywatelskiej „Solidarna Szkoła”

Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku zaprasza do udziału w programie edukacji obywatelskiej „Solidarna Szkoła”.
2014-09-08

Młody Obywatel – edycja 2014/2015

Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Fundacja Bank Gospodarstwa Krajowego ogłaszają nabór do programu Młody Obywatel – edycja 2014/2015.
2014-12-08

Projekt „Akademia dla Młodych”

Firma Tesco pod patronatem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz Krajowego Ośrodka Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej realizuje projekt skierowany do młodzieży szkół gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych.
2014-11-18

Zaproszenie do udziału w bezpłatnej konferencji dla kadry pedagogicznej

Zachęcamy Państwa do udziału w bezpłatnej konferencji organizowanej w ramach projektu: „Przeprowadzanie form dokształcania i doskonalenia zawodowego dla nauczycieli województwa warmińsko-mazurskiego w ramach zadań edukacyjnych Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty”.

Fotoreportaże

Wypoczynek i turystyka Bezpieczna i przyjazna szkoła Cyfrowa szkoła System Informacji Oświatowej Biuletyn Informacji Publicznej ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
???? Kuratorium Oświaty w Olsztynie
???Polityka prywatności i cookies

Uwagi, sugestie: Karol Krupa