strona główna Załatwianie Spraw w Kuratorium Oświaty Delegatury JEDNOSTKI SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO


 

Strona główna

2016-11-25

Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty rozmawiał w Gminie Rybno na temat reformy w szkolnictwie

Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty Krzysztof Marek Nowacki uczestniczył wczoraj w Gminie Rybno w spotkaniu dotyczącym planowanych zmian w systemie edukacji. W dyskusji udział wzięli wójtowie, radni, rodzice, dyrektorzy szkół oraz nauczyciele.
2016-11-22

Reforma edukacji - harmonogram spotkań Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty

HARMONOGRAM - aktualizacja 24.11.2016 r.

Reforma edukacji - Infolinia w Kuratorium Oświaty w Olsztynie
Osoba do kontaktów - Sylwester Kłodowski, tel. 89 523 23 75


2016-10-18

Szanowni Państwo Dyrektorzy!

Pragnę poinformować, że gotów jestem uczestniczyć w spotkaniach z kadrą pedagogiczną i rodzicami w Państwa szkołach. Poświęcone one byłyby projektowanym zmianom w edukacji. Mogłyby się odbywać w dni robocze po południu lub soboty tak, aby nie kolidowały z zajęciami dydaktycznymi i żeby mogli wziąć w nich udział rodzice.


Postaram się odpowiedzieć na każde zaproszenie. W sprawie ustalenia dogodnego dla obu stron terminu proszę o kontakt z Panią Barbarą Antczak – rzecznikiem prasowym Kuratorium Oświaty w Olsztynie, nr tel. 89 523 23 84, adres e-mail: bantczak@ko.olsztyn.pl.

Zapraszam do udziału i wspólnej dyskusji nauczycieli i rodziców. Liczę na żywą i owocną dyskusję.

Z poważaniem

Krzysztof Marek Nowacki 
Warmińsko-Mazurski 
Kurator Oświaty

2016-11-21

Reforma edukacji

Wojewoda warmińsko-mazurski i warmińsko-mazurski kurator oświaty 16 listopada br. rozpoczęli cykl spotkań informacyjnych na temat proponowanych zmian w oświacie.
2016-11-21

Poniedziałek z Baltiem – nauka kodowania dla nauczycieli przedszkoli miasta Olsztyna

Kuratorium Oświaty w Olsztynie oraz Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie zapraszają wszystkich chętnych nauczycieli przedszkoli na szkolenie „Poniedziałek z Baltiem – nauka kodowania dla nauczycieli przedszkoli miasta Olsztyna”, numer formy I-159.
2016-11-17

Nabór wniosków - Program Operacyjny Polska Cyfrowa

Ministerstwo Cyfryzacji podejmie działania zapewniające wszystkim szkołom w Polsce dostępu do bardzo szybkiego Internetu w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.
2016-11-16

Gala wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów

W roku szkolnym 2016/2017 stypendium PRM w naszym województwie otrzymało 160 uczniów.
2016-11-15

I Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży z Okazji Święta Niepodległości o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty

12 listopada 2016 r. w odbył się I Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży z Okazji Święta Niepodległości o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty. 
2016-11-14

Reforma edukacji - konferencja prasowa

Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty Krzysztof Marek Nowacki i Artur Chojecki Wojewoda Warmińsko-Mazurski oraz Sławomir Sadowski Wicewojewoda Warmińsko-Mazurski na konferencji prasowej 10 listopada br. przekazali dziennikarzom informacje dotyczące planowanej reformy edukacji.

Fotoreportaże

Wypoczynek i turystyka Bezpieczna i przyjazna szkoła Cyfrowa szkoła System Informacji Oświatowej Biuletyn Informacji Publicznej ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
???? Kuratorium Oświaty w Olsztynie
???Polityka prywatności i cookies

Uwagi, sugestie: Karol Krupa