strona główna Załatwianie Spraw w Kuratorium Oświaty Delegatury JEDNOSTKI SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO


 

Komunikaty

2015-03-09

Praktyki zawodowe uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku w Niemczech w ramach programu Erasmus +

Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku realizuje projekt „W życzliwej szkole marzenia stają się celem – praktyki zawodowe w Niemczech" skierowany do uczniów technikum żywienia i usług gastronomicznych.
2015-03-09

„Cukiernictwo jest sztuką, a cukiernik artystą”

W pierwszym etapie V Mistrzostw Polski Uczniów Szkół Cukierniczych spośród 59 zespołów z całej Polski wybrano szczęśliwą dwunastkę, między innymi Annę Zielnik oraz Martynę Pawlak, uczennice klasy drugiej w zawodzie cukiernik Zasadniczej Szkoły Zawodowej Nr 5 w Zespole Szkół Gastronomiczno - Spożywczych w Olsztynie.
2015-03-03

„Mój zawód, moja przyszłość - robię to, co lubię!”

W Olsztyńskiej Szkole Wyższej im. Józefa Rusieckiego w dniu 17 marca 2015 r. w godz. 10.00 - 15.00 odbędzie się VII Nowoczesna Giełda Pracy pod Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna.
2015-01-29

Konkurs „Szkoła zawodowa – mój wybór” dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi Konkursu „Szkoła zawodowa – mój wybór”, uprzejmie informujemy, że wszystkie prace z danej szkoły złożone na konkurs „Szkoła zawodowa – mój wybór” powinny być przesłane do 31 marca 2015 r. do Kuratorium Oświaty w Olsztynie (10-959 Olsztyn, al. Piłsudskiego 7/9).
2014-12-10

Rok Szkoły Zawodowców - działania promocyjne

W związku z ogłoszeniem przez Ministerstwo Edukacji Narodowej roku szkolnego 2014/2015 Rokiem Szkoły Zawodowców zwracam się do Państwa z prośbą o informowanie drogą mailową o najważniejszych lokalnych wydarzeniach związanych ze szkolnictwem zawodowym, osiągnięciach najlepszych uczniów oraz o współpracy z przedsiębiorcami.
2014-12-08

Mapa szkół zawodowych

Uprzejmie informuję, że zgodnie z założeniami Roku Szkoły Zawodowców, Ministerstwo Edukacji Narodowej podjęło działania mające na celu utworzenie do końca marca 2015 r. interaktywnej mapy zawodów i szkół prowadzących kształcenie zawodowe. Dnia 8 grudnia 2014 r. otrzymają Państwo dostęp do stosownej ankiety. Będzie ona dostępna w wersji elektronicznej w strefie dla zalogowanych na stronie Systemu Informacji Oświatowej (dane jak do logowania do SIO).
2014-12-08

Wojewódzka konferencja „Doradztwo edukacyjno-zawodowe w szkole”

W ramach Roku Szkoły Zawodowców doradcy zawodowi, pedagodzy oraz nauczyciele realizujący zadania związane z doradztwem edukacyjno-zawodowym w gimnazjum spotkali się 1 grudnia br. w Olsztynie, na konferencji zorganizowanej w ramach grantu Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty.
2014-11-14

Konkursy promujące kształcenie zawodowe dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych

Serdecznie zapraszam uczniów Państwa szkół do udziału w Konkursie „Szkoła zawodowa – mój wybór”, który organizowany jest przez Ministerstwo Edukacji Narodowej we współpracy z kuratoriami oświaty.
2014-11-07

Praktyka, doświadczenie, współpraca

Podczas konferencji, jaka odbyła się 6 listopada br. w Olsztynie w ramach Roku Szkoły Zawodowców w gronie dyrektorów szkół, przedstawicieli organów prowadzących, instytucji oświatowych oraz pracodawców dyskutowano o najważniejszych sprawach związanych z kształceniem zawodowym. Organizatorami spotkania byli Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty oraz Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Fotoreportaże

Wypoczynek i turystyka Bezpieczna i przyjazna szkoła Cyfrowa szkoła System Informacji Oświatowej Biuletyn Informacji Publicznej ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
???? Kuratorium Oświaty w Olsztynie
???Polityka prywatności i cookies

Uwagi, sugestie: Karol Krupa