strona główna Załatwianie Spraw w Kuratorium Oświaty Delegatury JEDNOSTKI SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO


 

Konkursy dla nauczycieli

2015-02-16

Konkurs dla nauczycieli szkół podstawowych pod nazwą „Napisz scenariusz”

Fundacja Banku Ochrony Środowiska zaprasza nauczycieli szkół podstawowych do udziału w konkursie na najlepszy scenariusz zajęć lekcyjnych o tematyce zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej.
2014-10-01

Konkurs dla nauczycieli szkół gimnazjalnych i ponadgimn. na scenariusz lekcji muzealnej o Powstaniach Śląskich

Prezydent Świętochłowic zaprasza nauczycieli szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w Ogólnopolskim konkursie na scenariusz lekcji muzealnej o Powstaniach Śląskich organizowanym w związku z planowanym w październiku otwarciem Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach.
2014-09-11

Konkurs „Lekcja o niskiej emisji”

Zachęcamy nauczycieli i studentów pedagogiki oraz inne osoby zajmujące się zawodowo edukacją ekologiczną do włączenia się w realizację kampanii informacyjno-edukacyjnej „Misja-emisja” i do udziału w ogólnopolskim konkursie „Lekcja o niskiej emisji”, mającym na celu popularyzację zagadnień dotyczących niskiej emisji.
2014-06-09

Ogólnopolski Konkurs na esej dla nauczycieli znających język niemiecki

Centrum Herdera Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza wszystkich znających dobrze język niemiecki, a więc również młodych nauczycieli, do udziału w ogólnopolskim Konkursie na esej (...)
2014-04-15

Konkurs "European Language Label"

Informujemy, że w roku 2014 już po raz trzynasty Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej organizuje Konkurs European Language Label.
2013-11-05

II Ogólnopolski Konkurs „Normalizacja i ja”

Polski Komitet Normalizacyjny we współpracy z KOWEZiU organizuje II Ogólnopolski Konkurs  „Normalizacja i ja” dla uczniów i nauczycieli szkół zawodowych i ogólnokształcących oraz nauczycieli-konsultantów z placówek doskonalenia nauczycieli.

Fotoreportaże

Wypoczynek i turystyka Bezpieczna i przyjazna szkoła Cyfrowa szkoła System Informacji Oświatowej Biuletyn Informacji Publicznej ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
???? Kuratorium Oświaty w Olsztynie
???Polityka prywatności i cookies

Uwagi, sugestie: Karol Krupa