29 września 2021

Webinar dotyczący wsparcia finansowego w ramach Laboratoriów Przyszłości – zapraszamy do udziału

Zapraszamy dyrektorów szkół, nauczycieli, a także przedstawicieli organów prowadzących do udziału w otwartym webinarium ,,Jak wnioskować o wsparcie finansowe w ramach Laboratoriów Przyszłości?”. Spotkanie w formule online odbędzie się już 30 września 2021 r. (czwartek). Uczestnicy webinarium poznają założenia i cele programu, dowiedzą się, jak krok po kroku wygląda proces składania wniosków oraz poznają narzędzia służące do wysyłania wniosków. Uzyskają także odpowiedzi na inne pytania związane z programem Laboratoria Przyszłości.

Webinar dla szkół podstawowych

Spotkanie dla szkół podstawowych w formule online odbędzie się już 30 września 2021 r. (czwartek) o godz. 16:00. Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu zachęcamy do przesyłania zgłoszeń za pośrednictwem formularza elektronicznego dostępnego na stronie. Zgłoszenia można przesyłać do środy, 29 września do godz. 16:00.

Webinar dla organów prowadzących

Oddzielne spotkanie zostanie zorganizowane także dla przedstawicieli organów prowadzących. Obędzie się ono 30 września 2021 r. (czwartek) o godz. 11:00. Zgłoszenia można przesyłać do środy, 29 września do godz. 16:00 za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie.

Program Laboratoria Przyszłości

Laboratoria Przyszłości to wspólny program Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Centrum GovTech. Jego celem jest zapewnienie szkołom podstawowym wsparcia finansowego na zakup nowoczesnego wyposażenia, które umożliwi uczniom rozwijanie kompetencji przyszłości. Więcej można znaleźć na stronie www.gov.pl/laboratoria.
Informujemy ponadto, że 30 września 2021 r. trwają konsultacje katalogu wyposażenia. Za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie można przesyłać uwagi i sugestie dotyczące listy sprzętu, na który szkoła będzie mogła uzyskać dofinansowanie w ramach programu.

 

 

Źródło: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/webinar-dotyczacy-wsparcia-finansowego-w-ramach-laboratoriow-przyszlosci–zapraszamy-do-udzialu

Ułatwienia dostępu