5 listopada 2021

Wykład „Wojna polsko-bolszewicka. Obozy dla internowanych żołnierzy armii bolszewickiej na terenie Prus Wschodnich”

Szanowni Państwo

Zapraszamy na wykład dra Tomasza Wyżlica – „Wojna polsko-bolszewicka. Obozy dla internowanych żołnierzy armii bolszewickiej na terenie Prus Wschodnich. Spotkanie odbędzie się on-line 16 listopada br. o godz. 14.00.

Wydarzenie realizowane jest w cyklu wykładów organizowanych przez Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie we współpracy z Instytutem Północnym im. Wojciecha Kętrzyńskiego i przy wsparciu Kuratorium Oświaty w Olsztynie w ramach programu Niepodległa. Tematyka spotkań związana jest z historią Warmii i Mazur w kontekście odzyskiwania przez Polskę niepodległości, walki o granice i pierwsze lata po I wojnie światowej. Wykład przewidziany jest na ok. 60 minut.

Prosimy nauczycieli oraz wszystkich chętnych do wcześniejszej rejestracji się poprzez wypełnienie karty zgłoszeniowej. Link do spotkania wysyłany jest automatycznie przez system po wypełnieniu formularza.

Kontakt:

Ryszard Sajkowski, wizytator – Wydział Kształcenia, Wychowania i Opieki Kuratorium Oświaty w Olsztynie, tel. 89 52 32 533; e-mail: rsajkowski@ko.olsztyn.pl

 

Formularz zgłoszeniowy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Ułatwienia dostępu