17 czerwca 2022

Przygoda z Tatą

        Już w niedzielę, 19 czerwca wyjątkowe wydarzenie – gra miejska „Przygoda z Tatą”. Dzięki wspólnej zabawie, tegoroczny Dzień Ojca będzie wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich rodzin z dziećmi. Zagadki, konkurencje umysłowe i sprawnościowe, nowe aktywności, niespodzianki – to wszystko podczas kilku godzin wspólnej zabawy.

        Organizatorzy do wspólnej zabawy zapraszają drużyny składające się z ojców oraz dzieci w każdym wieku. Nie ma ograniczeń w liczebności rodzinnej drużyny. Udział w pikniku jest bezpłatny, a jego uczestnicy mogą liczyć na wiele atrakcji, przygód i pamiątek. Na zwycięzców czekają specjalne nagrody!

        Uczestnicy zabawy będą rywalizować m.in. w następujących konkurencjach: wspólne wiosłowanie na ergometrze wioślarskim, budowanie wieży na piasku, rzuty do kosza, rodzinna sztafeta, rozwiązywanie zagadek związanych z lokalnym dziedzictwem czy pokonywanie toru przeszkód.

        Tuż po zakończeniu gry, wśród wszystkich uczestników, rozlosowane zostaną vouchery na weekendowy, rodzinny pobyt na Mazurach – do ośrodka Akademickiego Związku Sportowego w Wilkasach na Mazurach.

       Organizatorzy proszą o dokonywanie rejestracji drużyn na stronie https://przygodaztata.azs.pl/ do soboty, 18 czerwca, do godziny 18:00.

Początek gry zaplanowano na niedzielę, 19 czerwca, godz. 10:00 w Kortowie.

           Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Akademickiego Związku Sportowego, realizująca zadanie zlecone przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej oraz Organizacja Środowiskowa AZS woj. Warmińsko-Mazurskiego.

 

Przygoda z Tatą

Przygoda z Tatą

Ułatwienia dostępu