1 września 2022

Życzenia Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego

Szanowni Państwo
Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych,
Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie,
Przedstawiciele organów prowadzących
w województwie warmińsko-mazurskim

 

„Wiedza jest jedyną rzeczą, która wzbogaca,
a której nikt nie może nikomu odebrać.”

(Ignacy Paderewski)

Rozpoczynamy nowy rok szkolny, który stawia przed nami różnorodne wyzwania.

Wszystkim Uczniom, a szczególnie tym, którzy rozpoczynają swą przygodę z edukacją, życzę, aby spełniły się Wasze marzenia o szkole, a zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą. Tym, którzy po raz kolejny przekraczają progi szkoły, życzę dużo radości, niesłabnącego zapału do nauki i rozwijania pasji, wielu pozytywnych doświadczeń i budujących relacji.

Nauczycielom życzę, aby rozpoczynający się rok szkolny był rokiem spokojnej pracy pełnym wzajemnej życzliwości oraz obfitował w liczne sukcesy. Niech Wasz wysiłek owocuje satysfakcją osobistą i uznaniem otoczenia, a postępy i osiągnięcia uczniów przynoszą trwałe zadowolenie.

Wszystkim Rodzicom i Opiekunom naszych uczniów życzę cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz wielu miłych przeżyć związanych z nieustannym rozwojem i osiągnięciami Waszych podopiecznych.

Dziękując za dotychczasową, efektywną współpracę z Organami Prowadzącymi szkoły i placówki oświatowe wyrażam nadzieję na podejmowanie w nowym roku szkolnym 2022/2023 różnorodnych, wspólnych inicjatyw na rzecz podnoszenia jakości kształcenia w województwie warmińsko-mazurskim.

Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty
Krzysztof Marek Nowacki

 

Życzenia Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

Ułatwienia dostępu